VRF Klima Sistemleri 2018-11-14T16:56:15+00:00

VRF Klima Sistemleri

KEŞİF HİZMETLERİ

Yerinde keşif hizmeti ile en uygun cihazların seçiminin yapılması ve montaj projesinin oluşturulması, Proje üzerinde cihaz ve montaj keşif listelerinin oluşturulması.

PROJELENDİRME

Mimari tasarım üzerinde yapıya en uygun cihazların seçilerek yatırım maliyetini ve kullanım konforunu arttıracak şekilde çizimlerinin montaja uygun olarak proje üzerine yapılması.

MAALİYET ANALİZİ VE FİYATLANDIRMA

Yatırım ve işletme maliyetlerine göre en uygun marka ve model seçilerek fiyatlandırılması ve montaj maliyetleri ile birlikte hesaplanması.

DANIŞMANLIK HİZMELERİ

Gerek ilk yatırımın gerekse kurulum sonrası oluşacak problemlerin giderilmesinin maliyeti çok fazla olduğu için VRF sistemlerinin en başta proje aşamasından sonrasında ise kurulum aşamasında iyi bir şekilde denetlenmesi gerekmektedir. Bu denetimler her ne kadar distribütör firmalar tarafından yapılıyor olsa da iş yoğunluğu sebebiyle bazı konular denetimsiz kalabiliyor. Yapılarda kullanılan VRF sistemlere ait proje danışmanlık ve denetim konusunda en iyi hizmeti vermekteyiz.

MONTAJ HİZMETLERİ

Tamamı kendi personelimiz olan tecrübeli ve eğitimli ekiplerimiz ile Yetkili Servisi olduğumuz VRF Klima sistemlerinin çalışma şartlarına ve montaj kurallarına uygun şekilde montaj yapılması.

SERVİS HİZMETLERİ

Birçok marka VRF Klima sistemleri konusunda deneyimli ve eğitimli uzman kadromuz ile Yetkili Servisi olduğumuz VRF Klima sistemlerinde oluşan her türlü arızayı çözüme kavuşturulması.

PERİYODİK BAKIM HİZMETLERİ

Filtreleri temizlenmeyen bir ürünün %21 oranında kapasitesini yitirdiği; bu kapasite düşüşünü karşılayabilmek için %25 oranında enerji sarfiyatını arttırdığı tespit edilmiştir. Klima sistemlerinin enerji sarfiyatının düşürülmesi ve onarım maliyetlerinin azaltılması için eğitimli uzman kadromuz ile bakım hizmetlerinin yapılması.

ENERJİ SARFİYATLARINDA İYİLEŞTİRME HİZMETLERİ

VRF klima sistemlerinin akıllı kontrol sistemleri ile adaptasyonu sağlanarak enerji sarfiyatlarında % 40 a varan tasarruf sağlayan projelerin yapılması.

Bizimle iletişime geçin

Zenta Mühendislik & Tel: +90 (0216) 336 72 71

İletişim

Adres: Altınşehir Mah. Kelebek Sok. No:27 Ümraniye / İstanbul
 
Telefon: +90 (0216) 336 72 71
   
Çalışma Saatleri:
Pazartesi – Cuma: 8:15 – 18:00
Cumartesi: 8:15 – 13:00
 
Zenta Whatsapp
Gönder